2024 teniso stovyklaDATA: 2024 m. rugpjūčio 5-9 d.
VIETA: VšĮ „Tenisas visiems“ kortai, Donelaičio g. 19 A, Utena.
MAITINIMAS: vaikai gaus pietus ir pavakarius.

Dienos stovykla „Teniso pasaulyje“ 7-12 metų vaikams, skirta populiarinti tenisą vaikų tarpe, skatinti aktyvų laisvalaikį, supažindinti su įvairiomis sporto šakomis, padėti stiprėti fiziškai ir psichologiškai.  Stovykloje daug dėmesio bus skiriama ne tik tenisui, bet ir judriesiems žaidimams, vaikų fiziniam raštingumui. Stovyklautojai, padedant profesionaliems treneriams bei fizinio aktyvumo specialistui, dalyvaus edukacinėse ir judriosiose veiklose, išmoks atsipalaiduoti, smagiai leis laiką gryname ore, žygiuos po Utenos miesto lankytinas vietas.

P60924862024 m. birželio 8-9 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko atviras vyrų vienetų teniso turnyras „Sidabrinė lyga“. Turnyro organizatorius VšĮ „Tenisas visiems“.

Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus!
I vieta -  Kevinas Pumputis (Molėtai)
II vietaDanielius Staliūnas (Vilnius)
III vieta - Justas Guobužas (Utena)
 


RĖMĖJAI: generalinis turnyro rėmėjas ICL logo,  rėmėjas  Utena (Lithuania) Utenos rajono savivaldybė

 TURNYRO NUOSTATAI →     TURNYRO REZULTATAI →

5 5g2024 m. birželio 1-2 d. Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko atviras teniso turnyras „Tobulėjimo lyga”.
„Tobulėjimo lygoje” dalyvauja žaidėjai, kurių žaidimo stažas iki 3 metų.

Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus!
I vieta -  Šarūnas Martinonis (Kupiškis)
II vietaJulius Linda (Utena)
III vieta -Regimantas Macijauskas (Utena)
 


TURNYRO RĖMĖJAS:  Utena (Lithuania) Utenos rajono savivaldybė

 TURNYRO NUOSTATAI →

TURNYRO REZULTATAI→

 

2024 m. gegužės 28 - 29 d. Utenos gruntiniame teniso aikštyne (K. Donelaičio g. 19A, Utena) vyko Utenos apskrities merginų ir vaikinų „Žaliojo korto“ teniso turnyras skirtas „Utenos DSC taurei laimėti“, kuriame puikiai pasirodė jaunieji Utenos tenisininkai (treneris Justas Guobužas).

Turnyro rezultatai:

Merginų U18 grupė:
I vieta - Viltė Kirilovaitė (Utena)
II vieta - Vesta Žukauskė (Molėtai)
III vieta - Patricija Matulionytė (Molėtai)
IV vieta – Ema Laurinavičiūtė (Utena)
Vaikinų U18 grupė:
I vieta – Adas Pesliokas (Molėtai)
II vieta – Žygimantas Malakauskas (Ignalina)
III vieta – Matas Rudokas (Utena)
IV – Dovydas Šeršniovas (Utena)
 Vaikinų U14 grupė:
I vieta – Matas Barančiukas (Molėtai)
II vieta – Majus Ruzgus (Utena)
III vieta - Timas Paškevičius (Utena)
IV vieta – Erikas Braziulevič (Molėtai)
 

Turnyrai 2023

Turnyrai 2020

Turnyrai 2017 1

Turnyrai 2022

Turnyrai 2019

Turnyrai 2016 1

Turnyrai 2021

Turnyrai 2015