2013 08 102013 m. rugpjūčio 10 d. Utenoje vyko atviras šeimų dvejetų teniso turnyras „Tėtis ir sūnus".
Sveikiname turnyro nugalėtojus:
I vieta: Alius ir Tomas Pūkai
II vieta: Algis ir Julius Mackevičiai
III vieta: Kazys ir Vaidas Damidavičiai

 

2013 08 03 Turnyro dalyvės2013 m. rugpjūčio 3 d. Utenoje vyko atviras moterų teniso turnyras. Sveikiname turnyro nugalėtojas:

I vieta - Rima Taraškevičienė (Utena)
II vieta - Eglė Malcaitė (Rokiškis)
III vieta - Laima Maniušienė (Utena)

Turnyro organizatorius Utenos teniso klubas „Pasaga"

Rėmėjai: VšĮ „Tenisas visiems", UAB „Sporto gama"

Turnyro nuotraukos >>>

 

Turnyro nugalėtojai ir prizininkai: Rolandas Glasinskas, Giedrius Leišis (II vieta), Violeta Kirilovaitė (III vieta su Simu Norvaišiu), Nerijus Šakalys ir Nerijus Šiukščius (I vieta)2013 m. liepos 27-28 d. Utenos teniso aikštyne (Užpalių g. – 87, Utena) vyko Utenos  atviras dvejetų teniso turnyras. Sveikiname turnyro nugalėtojus:
I vieta - Aurimas Šiukščius, Nerijus Šakalys
II vieta - Rolandas Glasinskas, Giedrius Leišis
III vieta - Violeta Kirilovaitė, Simonas Norvaišis

Turnyro rezultatai >>>

Turnyro organizatoriai: Utenos teniso klubas „Pasaga", VšĮ „Tenisas visiems".

Turnyro nugalėtojai:(iš kairės) Viktoras Gasiūnas (III vieta), Aurimas Šiukščius (I vieta), Tadas Skairys (II vieta)2013 m.birželio 28-30 dienomis Utenos gruntiniame teniso aikštyne (Užpalių g. 87, Utena) vyko atviras reitinginis teniso turnyras „Virmebo taurė 2013". Sveikiname turnyro nugalėtojus:
I vieta - Aurimas Šiukščius (Utena),
II vieta - Tadas Skairys  (Vilnius),
III vieta - Viktoras Gasiūnas (Vilnius).

Turnyro rezultatai >>>
Turnyro nuotraukos >>>

Turnyro organizatoriai: UAB „VIRMEBAS",Utenos teniso klubas „Pasaga" ir VšĮ „Tenisas visiems"

2013 06 182013 m. birželio 14-16 d. Utenos gruntiniame teniso aikšyne (Užpalių g. 87) vyko Utenos atviras II lygos  teniso turnyras. Turnyro organizatoriai: VšĮ „Tenisas visiems“, Utenos teniso klubas „Pasaga“.
Turnyro nugalėtojai:
I vieta - Rolandas Pesliokas (Molėtai)
II vieta - Algis Mackevičius (Molėtai)
III vieta - Raimundas Vilūnas (Molėtai).

Paguodos prizą (IX vieta) laimėjo Ovidijus Grigas (Utena).

Turnyro rezultatai >>>

Turnyrai 2022

Turnyrai 2019

Turnyrai 2016 1

Turnyrai 2021

Turnyrai 2015

Turnyrai 2020

Turnyrai 2017 1